СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

Одним з напрямків нашої діяльності є реалізація сендвіч-панелей для стін і для даху – найсучаснішого матеріалу для швидкого будівництва об’єктів цивільного та промислового призначення. Наші сендвіч панелі перевірені згідно з чинним законодавством та технічними умовами з дотриманням санітарних норм і правил, нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.
Здійснюємо доставку і кваліфікаваний монтаж. Діє Гнучка Система Знижок.

Сендвіч панелі 

Привабливі ціни

 Доставка і кваліфікований монтаж

Стінові сендвіч панелі

пінополістирол   мінеральна вата   пінополіуретан (PUR)   пінополіізоціанурат (PIR)

Дахові сендвіч панелі

пінополістирол   мінеральна вата   пінополіуретан (PUR)   пінополіізоціанурат (PIR)


Види наповнювачів, які використовуються для виробництва сендвіч панелей:
  • пінополістирол
  • мінеральна вата
  • пінополіуретан (PUR)
  • пінополіізоціанурат (PIR)

Економічні переваги сендвіч-панелей:

  • Сендвіч-панелі – дешевший будівельний матеріал, ніж традиційні технології, що використовуються в будівництві стін та дахів;
  • Будівництво приміщень з сендвіч-панелей – прискорює реалізацію інвестицій;
  • Низька вага і висока механічна міцність сендвіч-панелей дає можливість здійснити менші витрати, пов’язані з будівництвом об’єкта в цілому;
  • Відмінні ізоляційні властивості, теплові та акустичні – дозволяють використовувати тільки один шар стіни та даху;
  • Низькі експлуатаційні витрати на обслуговування будівель;
  • Вартість перевезення сендвіч-панелей менша, ніж у традиційних будівельних матеріалів;

Конструкція сендвіч-панелей

Сендвіч панелі являють собою тришарову конструкцію з обкладками зі сталевого оцинкованого листа з полімерним покриттям і середнім шаром - утеплювача.
При виготовленні облицювань панелей застосовується тонколистова оцинкована сталь з полімерним покриттям, товщиною 0,5мм.
Сталь з полімерним покриттям виробництва провідних закордонних фірм із поліетиленовою захисною плівкою, що охороняє панелі від механічних пошкоджень при транспортуванні, монтажі і збереженні, має широку колірну гаму. Як утеплювач у панелях використовується мінеральна плита з базальтового волокна чи пінополістирол.
За рахунок великого вибору кольорів сендвіч панелей, вам вдасться підібрати той колір, який Ви хочете. Колірна гамма сендвіч панелей настільки широка, що здатна задовольнити будь-яку архітектурну задумку замовника.

Стінова сендвіч-панель

Сендвіч панелі стінові представляють собою огороджувальні конструкції, які завдяки особливій міцності і довговічності використовуються в будівництві виробничих і комерційних приміщень, складів,ангарів, будівель торговельно-розважального призначення, спортивних комплексів, а також служать для утеплення вже існуючих споруд.

Покрівельна (дахова) сендвіч-панель

Сендвіч панелі покрівельні використовуються при влаштуванні покрівлі дахів різних будівель і споруд,які зводяться згідно каркасно-панельній схемі.Застосування сендвіч-панелей покрівельних забезпечує даху надійність, красивий і сучасний зовнішній вигляд, прекрасну теплоізоляцію та шумоізоляцію, а також довгий експлуатаційний період, швидкий монтаж і комплексне рішення всіх вузлів. Сендвіч-панелі покрівельні чудово витримують будь-які погодні умови чи то спека, сніг, дощ або сильний вітер, і температури від-65С до +75 С.


Будівництво каркасних і модульних будинків з 2006 року
+380634552663 Без вихідних
© 2018 «СЕНДВІЧ БУД МОНТАЖ». Всі права захищено.