СЕНДВІЧ БУД МОНТАЖ

Будуємо дачні будинки з сендвіч панелей

Швидко, надійно, ефективно, дешево

Виготовляємо мобільні швидкомонтовані будиночки

на всі випадки життя

Дізнайтесь ціну
Будівництво каркасних і модульних будинків з 2006 року
+380634552663 - Без вихідних
© 2018 «СЕНДВІЧ БУД МОНТАЖ». Всі права захищено.
Сендвіч-панелі - це дуже популярний будівельний матеріал, будівництво будинків за його допомогою нітрохи не поступається в зручності цегляного будинку, але вартість робіт вас приємно порадує. Також, крім цього, ви отримуєте ще одну вагому перевагу - це швидкість зведення. При використанні панелей вам не потрібно буде проводити оздоблювальні роботи зовні і всередині будинку, а також можна буде застосувати більш легкий фундамент, який коштує дешевше, оскільки сендвіч-панелі це легкий матеріал, і навантаження на фундамент будинку буде значно меншим.
Хто не хоче перетворити свою дачну ділянку в затишне приємне місце для повноцінного відпочинку? Тут передбачається окрема територія для плодового саду, який заховає влітку від спеки. Земля, розбита на грядки, де будуть рости вирощені овочі. Але, насамперед, планується місце під будівництво будинку.
Ось тут з'являються перші труднощі. У першу чергу, виникає фінансова проблема. На зведення повноцінного будинку потрібно чимала сума. Будівництво, до того ж, займе не менш декількох місяців. З'явиться потреба в додатковому проведенні електрики, організації оздоблювальних робіт та інше.
Сьогодні процес будівництва можна вирішити досить швидко. Вихід із ситуації - швидкозбірні конструкції з сендвіч панелей. Для власників дачних ділянок - це можливість звести повноцінний будинок за оптимальний час і гроші.
Переваги будівель з сендвіч-панелей - насамперед, це їх міцність і теплоізоляція. Завдяки якості матеріалу вони можуть витримувати близько 10 тонн ваги на 1 панель в 1,25 м шириною. Важлива і екологічність такого будинку. Він абсолютно безпечний для здоров'я людини і стану зовнішнього середовища. Будівлі володіють також високою пожежною безпекою і теплоізоляційними характеристиками.
Мобільний дачний будиночок має масу переваг. По-перше він може бути встановлений ​​де завгодно і коли завгодно, а по-друге, його монтаж не вимагає жодних документів. Крім усього перерахованого, мобільна дача не обкладається податком. Конструкцію можна перевозити і встановлювати де завгодно - хоч на березі річки, біля лісу, приватній землі, або на дачній ділянці.
Встановлення мобільного дачного будинку здійснюється за короткий період часу! Через один-два дні конструкція буде розташована на новому місці. В випадку капітального будівництва власники дачної ділянки чекають по кілька місяців, коли всі роботи будуть закінчені.
Взявши до уваги всі плюси швидкомонтованих дач можна сміливо сказати, що вони спеціально створені для тих, хто хоче забути про те, що таке будівельні роботи, покупка матеріалів і маса інших деталей, з якими доведеться зіткнутися людині, яка вирішила зайнятися будівництвом.
Всі дачні модульні будинки виготовляються під замовлення. За індивідуальним ескізом і з  урахуванням усіх побажань замовника складається проект дачного будиночка будь-якої складності. Модульні дачні будиночки і побутівки монтуються і збираються  з окремих блоків на місці у замовника, або привозяться готовими, якщо вони невеликих розмірів.

Замовити виготовлення дачного чи модульного будиночку ви можете у будь-який час, для цього зв'яжіться по телефону з нашим спеціалістом, або скористайтеся онлайн-послугою прорахунку проекту.


Будівництво каркасних і модульних будинків з 2006 року
+380634552663 - Без вихідних
© 2018 «СЕНДВІЧ БУД МОНТАЖ». Всі права захищено. Сайт не являєтся публічною офертою.